یک نوع محتوای ارائه درس مبتنی بر HTML5 که به کاربران امکان ایجاد سوالات چند گزینه ای، جاهای خالی ، متن و انواع دیگر تعاملات را فقط با استفاده از یک مرورگر وب می دهد. امکان استفاده در سیستم های یادگیری ال ام اس، کنواس و سیستم های مدیریت محتوا مانند دروپال و وردپرس را دارد.

برای بررسی و آزمایش بیشتر می توانید نمونه محتوای تعاملی تولید شده با استفاده از این ابزار را خودتان امتحان کنید:
آیا برای شروع آماده هستید؟

*برای اجرای کامل محتوا و مشاهده تمام جزئیات آن بهتر است از مرورگرهای کامپیوتر استفاده کنید.*

دانلود

بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج نمائید و فایل با فرمت(پسوند) h5p. را بر روی پلاگین h5p بر روی سامانه ال ام اس آپلود نمائید.

توضیحات

ارائه درس شامل اسلایدهای تصویری و ویدیوای ، متن و انواع مختلفی از تعاملات مانند خلاصه های تعاملی ، سوالات چند گزینه ای و فیلم های تعاملی می باشد. فراگیران می توانند مطالب آموزشی تعاملی جدیدی را تجربه کرده و دانش و حافظه خود را در دوره های آموزشی آزمایش کنند. مانند همیشه با H5P ، محتوا در مرورگرهای وب قابل ویرایش است و محتوای ارائه درس، شامل ابزارهای ساخت بر اساس گرفتن و کشیدن و رهاکردن است.

استفاده معمولی از ارائه درس، استفاده از چند اسلاید برای معرفی یک موضوع و ادامه آن با چند اسلاید دیگر است که دانش کاربر در آنها آزمایش می شود. با این حال ، ارائه درس ممکن است به روش های مختلف مورد استفاده قرار گیرد ، از جمله به عنوان یک ابزار ارائه برای استفاده در کلاس درس ، یا به عنوان یک ابزار برای ساخت بازی تعاملی.

برای ورود به سمینار محتوای تعاملی ، کلیک نمائید