یک نوع محتوای رایگان مبتنی بر HTML5 که به شما امکان می دهد تمرینات دیکته ایجاد کنید. به دانش آموزان خود اجازه دهید تا درک شنیداری و املاخود را تقویت نمایند. دیکته در سیستم های مدیریت آموزش مانند کنواس، مودل و سایت های ساخته شده با وردپرس و جوملا و..  قابل استفاده می باشد.

برای بررسی و آزمایش بیشتر می توانید نمونه محتوای تعاملی تولید شده با استفاده از این ابزار را خودتان امتحان کنید:
آیا برای شروع آماده هستید؟

*برای اجرای کامل محتوا و مشاهده تمام جزئیات آن بهتر است از مرورگرهای کامپیوتر استفاده کنید.*

دانلود

بعد از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج نمائید و فایل با فرمت(پسوند) h5p. را بر روی پلاگین h5p بر روی سامانه ال ام اس آپلود نمائید.

توضیحات

می توانید نمونه های صوتی حاوی یک جمله برای دیکته را اضافه کرده و رونویسی صحیح را وارد کنید. دانش آموزان شما می توانند به نمونه ها گوش داده و آنچه را که شنیده اند در فیلد متنی وارد کنند. پاسخ آنها بطور خودکار ارزیابی می شود.

چندین گزینه به شما امکان می دهد دشواری تمرین را کنترل کنید. به صورت اختیاری می توانید یک نمونه صوتی دوم را به صورت صوتی با سرعت کم ، اضافه کنید. همچنین می توانید محدودیتی را برای تعداد دفعات پخش نمونه تعیین کنید ، تعیین کنید که علائم نگارشی برای امتیاز دهی مناسب هستند یا خیر  و تصمیم بگیرید که آیا اشتباهات کوچک مانند اشتباهات تایپی باید به عنوان اشتباه کامل یا فقط یک اشتباه جزیی محسوب شوند.

برای ورود به سمینار محتوای تعاملی ، کلیک نمائید