مهیار درس‌افزار مدیریت کلاس و مدرسه

مهیار درس‌افزار 

مدیریت کلاس و مدرسه

محصول سالها تجربه مدرسه داری و توانمندی نخبگان عرصه فناوری

مجموعه درس‌افزار متشکل از گروهی از فارغ‌التحصیلان دانشگاه صنعتی‌شریف دغدغه‌مند در حوزه آموزش و پرورش کشور، از سال 1390 فعالیت خود را در حوزه فناوری‌های آموزشی آغاز نموده است. این مجموعه طی سال‌ها فعالیت، خدمات مختلف و متعددی را به مجموعه‌های آموزشی و به ویژه مدارس ارائه کرده است.

ماحصل یکی از این فعالیت‌ها و خدمات، منجر به تولید سامانه مدیریت جامع مدارس درس افزار شده است. سامانه‌ای که با شناسایی نیازمندی‌های واقعی مدارس شکل گرفته و از فرآیندهای آموزشی، مالی و اداری در مجموعه‌های آموزشی پشتیبانی می‌کند.

مدارس، موسسات و مجتمع‌های آموزشی بسته به ساختارشان؛ فرآیند‌های آموزشی، مالی و اداری منحصر به خود را دارند. هر چند کلیت این فرآیند‌ها در این مجموعه‌ها یکسان و شبیه به هم هستند، اما مراحل، گردش کار و اطلاعات در هر یک از فرآیندها در هر مجموعه‌ای می‌تواند شکل خاص خود را داشته باشد. بر این اساس سامانه درس‌افزار کوشیده است این فرایند را بدون نیاز به هزینه کرد هنگفت ، همگون با نیازهای این مجموعه‌ها در اختیارشان قرار دهد.

programmers-cooperating-at-information-technology-JCZRMFE-1-22min
why-mahyar
  • ما را دنبال کنید

مهیار درس افزار چیست؟

شرکت درس افزار امکانات گوناگونی را جهت مدیریت کامل یک مجموعه آموزشی  تدارک دیده است. امکاناتی از قبیل  مدیریت ثبت نام دانش آموزان و وضعیت مالی هر دانش آموز، مدیریت پرسنل و همکاران ، ثبت درخواست در سامانه ، ثبت و ذخیره اسناد مدارس به صورت الکترونیکی، مدیریت هوشمند سرویس مدارس، امکان ذخیره پرونده سلامت و پرکردن فرم های سلامت دانش آموزان در سامانه، مدیریت بودجه کل مدارس ،  مدیریت تنخواه دانش آموزی و… تمام این امکانات در یک سامانه و از طریق داشبورد مدیریتی قابل کنترل می باشد و سیستم اعتبار سنجی مرکزی برای وارد شدن به تمامی سامانه برای راحتی کار مدیران مجموعه و مدارس ایجاد شده است. از طرف دیگر با توسعه روزافزون سیستم مدیری یادگیری( LMS) داده های جمع آوری شده که برای بررسی عملکرد دانش آموزان و معلمین سودمند می باشد

مقالات

دنیای آموزش و تکنولوژی آموزشی

"0 0 208.871 207.989">

اخبار

آخرین اخبار دنیای تکنولوژی آموزشی

سعی داریم با توجه به رسالت آموزشی شرکت آخرین اطلاعات  و اخبار دنیای آموزش و تکنولوژی آموزشی را علاوه بر کانالهای شرکت در این  بخش جهت استفاده مراجعین قرار دهیم.